This page was last modified on 6 April 2010, at 20:25.
This page has been accessed 7,578 times.

» Create a book
» Form:Straight Razor Database Submission Form lang:CZ
Form Discussion View source History

Form:Straight Razor Database Submission Form lang:CZ

Czech republic.gif Tato stránka slouží ke vkládání nových břitev do databáze SRP. Pro přidání nové břitvy, klikněte na tlačítko níže. Jestliže břitva s podobnou charakteristikou již existuje, uvidíte formulář, za pomoci kterého můžete editovat její záznam.

Vložte vaši břitvu

Které údaje o břitvě by měly být vloženy do SRDB?

Obrázek

Prosíme, přidávejte jen břitvy, pro které máte obrázek. Respektujte, prosím, autorská práva. Nepoužívejte jiné než vaše vlastní obrázky, pakliže nemáte přímý souhlas autora k jejich použití.

Unikátní břitvy

Prosíme, abyste se ubezpečili, že břitva, kterou se chystáte přidat, dosud nebyla do databáze vložena. Náš formulář by měl omezit tvorbu duplikátů, ale nedokáže jim na 100% zabránit. Rozhodli jsme se, že břitvy s různými výbrusy, šířkou či jinými detaily si zaslouží individuální záznamy, avšak ne v případech, kdy se liší jen ve střenkách.

Žádné přebroušené břitvy či neoriginální střenky

Máme zájem o břitvy v původním tvaru a formě. Břitvy, jež byly přebroušeny (např. z klínku na plnoduté), nebo které nejsou v originálních střenkách, by neměly být do databáze vloženy.

Vlastnosti břitev

Výbrus

Jestliže si nejste jisti výbrusem, zkuste jej porovnat s tímto obrázkem a vyberte ten, který nejlépe odpovídá té vaší:
SRP GrindForm.GIF
Anglická terminologie: Bellied hollow - velmi dutý výbrus "s břichem", Full hollow - plnodutý výbrus, Half hollow - polodutý výbrus, Wedge - klínek

Tvar špičky

Nejste-li si jisti, který tvar špičky zvolit, srovnejte jej s tímto obrázkem:
Razor points.png
Anglická terminologie: Round point - oblá špička, Spike - rohový brus, Square - zaoblený roh, Spanish - španělská špička, French - francouzská špička, Barber's notch - "holičova špička" s vrubem pro snadné otevírání prstem.

Rameno / Stabilizátory

Nejste-li si jisti, který tvar ramene a počet stabilizátorů zvolit, konzultujte, prosím, následující obrázek:
Razor shoulders.png
Anglická terminologie: Single stabilizer - jednoduchý stabilizátor, Double stabilizer - dvojitý stabilizátor, Shoulderless - bez ramene a stabilizátoru.


Powered by MediaWiki
 
.. .